سنگ ماه تولد اسفند (March)

نویسنده : طاهره طاهر ۲۰:۴۷:۵۵ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰

سنگ ماه تولد اسفند (March)

✔️ آکوامارین به عنوان اصلی ترین سنگ ماه تولد اسفند ، نام برده شده است.

✔️ اما سنگ های دیگری از جمله مرجان ، یشم ، سنگ خون ، آمیتیست ، یاقوت سرخ ، کریستال کوارتز و یاقوت  کبود نیز برای این ماه ذکر شده اند.

با مجله تاهیتی همراه باشید تا خصوصیات متولدین اسفند را با هم بررسی کنیم.

از ویژگی های اسفندی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

✔️ سمبل ماه اسفند : ماهی

✔️ روز شانس: پنجشنبه

✔️ سیاره: نپتون

✔️ عنصر: آب

✔️ رنگ: سبز متمایل به آبی

✔️ شعار: من باور دارم

✔️ سنگ های ماه تولد: آکوامارین ، سنگ خون ، آمیتیست ، یاقوت سرخ ، یاقوت کبود ، یشم ، کریستال کوارتز (در نجف)

اصلی ترین خصوصیات متولدین سومین ماه زمستان، صداقت و امانتداری، صبور بودن است.

متولدین این ماه عاشق تنوع و جابجایی و همچنین عاشق هنر و موسیقی اند.

خصوصیات متولدین اسفند

متولدین اسفند عاشق تنوع و جابه جایی اند و همیشه در مکانهای بزرگ نشین و خصوصی آنها را خواهید دید. آنها غالبا صاحب ارث یا پول باد آورده می شوند. آنها به پول اهمیت چندانی نمیدهند آنها در حال زندگی می کنند و فکر خود را درگیر آینده نمی سازند.

سنگ ماه تولد اسفند آکوامارین سمبل ماه اسفند ماهی

متولدین اسفند ماه انسان هایی آرام و بی تفاوت اند و در حالت بد اخلاقی، زبان تندی دارند آنها چهره های زیبایی دارند چشمانشان بسیار گیرا است اما اندام چندان زیبایی ندارند.

آنها بدلیل عدم توجه به آینده، گاهی در باتلاق مشکلات می مانند. اسفند ماهیها کمی خجالتی هستند و استعداد خوبی برای کارهای نمایشی و تئاتر دارند متولدین اسفند ماه انسانهای عادی هستند و گاهی در رابطه با مسائل اطرافیانشان قضاوت نیز می کنند. آنها اهل سفر هستند و در این راه مسائل را تحلیل کرده و لذت می برند.

متولدین اسفند انسان های شوخ طبع و بذله گو هستند، البته گاهی شوخی هایشان آزار دهنده می شود. آنها روحیه ای مددکار و همدل دارند و برای قرض دادن پول یا وسیله اصولا پیش قدم می شوند.

او با صداقت است و کمتر دروغ می گوید. اسفند ماهیها عاشق هنر و شعر و موسیقی اند و در این زمینه ها استعدادهای فراوانی دارند. متولدین اسفند انسانهای حساس و دل نازکی هستند اما این حالت را سعی می کنند پنهان کنند. آنها قوی و مستقل هستند و عاقلانه زندگی می کنند.

سنگ ماه تولد اسفند آکوامارین ماهی سمبل اسفند

سنگ ماه تولد اسفند آکوامارین سمبل ماه اسفند ماهی

+1

درباره نویسنده

طاهره طاهر

طاهره طاهر

مدیر وب سایت و صاحب برند تاهیتی - کارشناسی ارشد رشته مهندسی نرم افزار، دارای 8 سال سابقه کار در حوزه فناوری اطلاعات و طراحی سایت و همچنین 4 سال سابقه کار در حوزه جواهرات، سنگ درمانی و جذب انرژی سنگ ها

مطالب مرتبط