سنگ ماه تولد بهمن (February)

نویسنده : طاهره طاهر ۲۰:۳۱:۰۶ ۱۳۹۹/۰۴/۱۰

سنگ ماه تولد بهمن (February)

✔️ آمیتیست به عنوان اصلی ترین سنگ ماه تولد بهمن، نام برده شده است.

✔️ اما سنگ های دیگری از جمله گارنت ، جاسپر ، عقیق خزه ای یا شجر ، اوپال ، فیروزه و سوژیلیت نیز برای این ماه ذکر شده اند.

با مجله تاهیتی همراه باید و با خصوصیات متولدین بهمن آشنا بشوید.

25 بهمن (14 فوریه) روز ولنتاین است که معمولا از انگشتر آمیتیست برای کادو ولنتاین استفاده می شود.

از ویژگی های بهمنی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

✔️ سمبل ماه بهمن: مرد و دلو

✔️ سیاره: اورانوس

✔️ عنصر: هوا

✔️ رنگ: آبی فیروزه ای

✔️ شخصیت: ثابت

اصلی ترین خصوصیات متولدین دومین ماه زمستان، خوش قلبی و خوشرویی، و صداقت  است.

خصوصیات متولدین بهمن

متولدین این ماه انسان های خاصی هستند، آنها با عکس العمل ها و رفتارهای غالبا عجیب خود حس متفاوت بودنشان را نشان می دهند. آنها واقعأ خاص هستند متولدین بهمن تفکر خود را بر آداب و رسوم قدیمی غالب می کنند و اصولا عامل تغییرات مهم هستند.

آنها علاقه مند به کشف کردن و تجربه کردن هستند و بیش از هر چیز طرفدار استقلال و عشق هستند آنها تمام تضادهای رفتاری را در آن واحد از خود بروز می دهند.

سمبل ماه بهمن دلو آمیتیست سنگ ماه تولد بهمنشاد و تودار – سیاستمدار – آرام و شلوغ و پر سر و صدا و… متولدین این ماه اصولا دوستان زیادی دارند اما کمتر با کسی صمیمی می شوند یا رابطه ای طولانی برقرار می کنند.

متولدین بهمن گاهی عاشق سکوت و تنهایی هستند به همین دلیل یک دفعه کنار کشیده و از جمع دور می شوند و در انزوا می مانند بهمن ماهی ها همیشه خواهان بهترین ها هستند، آنها افرادی باهوش و با استعداد و به همین ترتیب کنجکاو هستند.

متولدین ماه تولد بهمن روشهای خاص خود را برای برخوردهای اجتماعی با افراد مختلف دارند اصولا رابطه خوبی با مواردی که همه از آن گریزانند برقرار می کنند مانند کودکی گریان یا افراد عصبی و پرخاشگر. متولدین بهمن اصولا در کمال خونسردی اهل عمل هستند، آنها مسیر زندگی خود را بدون دخالت طی می کنند و کمتر در کار و زندگی کسی دخالت می کنند.

آنها انسان هایی متعهد، نسبت به قول دادن هستند اما منضبط و وقت شناس نیستند و هرگاه احساس کردید دوره انزوای او شروع شده سعی کنید او را راحت بگذارید چون این دوره خیلی سریع طی می شود.

بهمن ماهی ها انسان هایی راحت هستند و افراد اطراف خود را صمیمی میدانند یا حداقل رفتارشان این گونه می گوید.

آنها تعصب خاصی ندارند اراده قوی آنها باعث می شود که آنها هرچه بخواهند راحت بدست آورند. متولدین بهمن خیلی اهل جنگ و دعوا نیستند و اگر در موقعیت آن قرار بگیرند سریع آنرا خاتمه میدهند آنها در زندگی مسیر اعتقاداتشان را دنبال می کنند و غالبأ خیلی دیر به کسی اعتماد می کنند و این اعتماد بعد از تحقيق و تفکرهای متعدد بوجود می آید. خواب مناسب برای آنها اهمیت فراوان دارد و اگر بعد با ورزش همراه شود در سلامتی شان مؤثر است. م

تولدین این ماه قوی دارند و از دورغ و فریب متنفرند آنها از قرض دادن و قرض گرفتن خوششان نمی آید.

سمبل ماه بهمن دلو آمیتیست سنگ ماه تولد بهمن

سمبل ماه بهمن دلو آمیتیست سنگ ماه تولد بهمن

منبع: مجله تاهیتی

+1

درباره نویسنده

طاهره طاهر

طاهره طاهر

مدیر وب سایت و صاحب برند تاهیتی - کارشناسی ارشد رشته مهندسی نرم افزار، دارای 8 سال سابقه کار در حوزه فناوری اطلاعات و طراحی سایت و همچنین 4 سال سابقه کار در حوزه جواهرات، سنگ درمانی و جذب انرژی سنگ ها

مطالب مرتبط